Saturday, 24/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Nowa płyta BU się piecze. Na MaxFloRecTV kolejny utwór

Nowa płyta BU się piecze. Na MaxFloRecTV kolejny utwór

W piątek na MaxFloRecTV trafiły „Waleczne serca”. Wierny oldschoolowi od lat BU zapowiada tym samym nowy krążek. To już 2. utwór rapera od czasu płyty „Byk”.

 

Za produkcję najnowszego utworu BU odpowiada Stahu. Cuty i scratche dorzucił DJ Roka. Mixem i masteringiem zajął się Twardy z MaxFloStudia. Zaprojektował on również okładkę singla. „Waleczne serca” dostępne są jako MP3 na www.maxflosklep.pl/pl/p/BU-Waleczne-serca/811.

 

YT: BU – „Waleczne serca”: 

https://youtu.be/C6c4deHJ7Ko?list=PLpCB8p2IAqdqlu0gCoGQoRe5JesWLNBV7

 

Powyższy singiel to niepierwszy efekt prac BU nad nową płytą. Pod koniec ub.r. na MaxFloRecTV trafił utwór „Porapuj mi tato”. Był to prezent dla córki artysty, która w dniu premiery numeru (17.02) obchodziła swoje 2. urodziny. Niespodzianka dla rodziny i fanów okazała się być trafiona, o czym świadczą chociażby komentarze pod singlem na YouTubie.

 

YT: BU – „Porapuj mi tato”:

 

https://youtu.be/mypSpgfplgQ?list=PLpCB8p2IAqdo9x_I1krh7tgo99vmep5Gq

 

Aby nie przegapić kolejnych nowości od BU, koniecznie śledźcie nasz portal i subskrybujcie MaxFloRecTV (https://goo.gl/KJAFJu). Już dziś możemy zdradzić, że w następnej kolejności BU zaprezentuje już nie singiel audio, a teledysk. Bądźcie czujni!

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB