Friday, 23/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Kleszcz & DiNO już jutro w teatrze! W piątek premiera płyty, w sobotę koncert

Kleszcz & DiNO już jutro w teatrze! W piątek premiera płyty, w sobotę koncert

W czwartek (6.04) na MaxFloRecTV trafi ostatni klip zwiastujący „Cyrk na qłq”. Nowy album Kleszcza & DiNO promowany będzie przez singiel pt. „Ziemski teatr”. Obok Kleszcza główną rolę w teledysku zagra… marionetka! Premiera płyty 7.04. Tylko do jutra na www.MaxFloSklep.pl można zamawiać ją w niższej cenie.

 

Do tej pory Kleszcz (MC) & DiNO (producent) zaprezentowali 5 teledysków zwiastujących „Cyrk na qłq”. Wizualizacje towarzyszą singlom: „4 ściany wyobraźni”, „Między piekłem a niebem” (ft. Rahim), „Freak show” (ft. Kopruch), „Nie płacz” i „Bajka o kolorach”. Artyści zdążyli nas już przyzwyczaić do różnorodności. Mamy mashup, obraz rodem z filmów fantasy, realizację przedstawienia cyrkowego, wideo nakręcone w tym samym miejscu o 3 różnych porach roku czy animowaną bajkę narysowaną przez samego Kleszcza. Nie inaczej będzie tym razem. Zgodnie z tytułem utworu Kleszcz & DiNO zaproszą nas do teatru. Będzie to teatr lalek, a na ekranie rozegra się prawdziwa sztuka! Za jej przygotowanie odpowiedzialni będą studenci Wydziału Lalkarskiego PWST we Wrocławiu.

 

Aby nie przegapić kolejnej premiery, subskrybujcie MaxFloRecTV (kliknij tutaj, aby być na bieżąco: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1). Zachęcamy też do sprawdzenia playlisty „MaxFloRec – teledyski”, na którą jutro trafi nowość od Kleszcza & DiNO: https://www.youtube.com/playlist?list=PL4BCDAD8B110DC0DE. Poniżej przypominamy „Bajkę o kolorach”.

 

[YT: Kleszcz & DiNO – „Bajka o kolorach”: https://youtu.be/XtBhluV8ttg?list=PL4BCDAD8B110DC0DE]

 

Cyrk na qłq” będzie 2. po „HorRYM JESTem” wspólnym krążkiem Kleszcza & DiNO. Jak zapowiadają artyści, będzie on jeszcze bardziej magiczny. – Kontynuacja baśniowej konwencji pozwala nam przekazać jeszcze więcej emocji – mówi Kleszcz.

 

Na wydawnictwo trafi 14 premierowych utworów. Część z nich będziemy mogli usłyszeć „na żywo” dzień po sklepowej premierze. Już w sobotę (8.04) w CK Wiatrak w Zabrzu Kleszcz & DiNO zagrają premierowy koncert. Na scenie pojawią się również: Pokahontaz, Vixen, zaprzyjaźnieni z MaxFlo – Fejz i Tymek czy tzw. rekruci hip-hopu inicjatywy MaxFloLabAeSPe i Rakkaman. Szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku pod adresem https://goo.gl/TGQJSE.

 

[YT: Vixen – „Falala”: https://youtu.be/pMKXtr-qJ-k?list=PLpCB8p2IAqdqlu0gCoGQoRe5JesWLNBV7]

 

Nowa płyta Kleszcza & DiNO dostępna jest m.in. na https://maxflosklep.pl/pl/c/PRE-ORDER/105. W wersji deluxe do albumu dołączone są: niepublikowany dotąd nigdzie, autorski klip Kleszcza, silikonowa bransoletka, plakat oraz autografy. Prapremierowy, ekskluzywny odsłuch krążka możliwy jest w serwisie Tidal pod adresem https://listen.tidal.com/album/71366232. Patronat medialny nad płytą sprawują: Interia, Hip-hop.pl, Anywhere.pl, Rap-news.eu, tygodnik „Przegląd”, portal RapDuma, Empik i Hip Hop TV. Mecenatem objęła ją Legalna Kultura. Wydawcą albumu jest MaxFloRec.

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB