Saturday, 24/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Helios – Kino Kobiet

Helios – Kino Kobiet

26 kwietnia (Aleja Bielany) i 27 kwietnia (Magnolia Park) – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami.

 

Tym razem zagramy film „„Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.”.

 

MOTYW WIECZORU:

Podczas kwietniowych seansów pozostaniemy jeszcze w klimacie świątecznym.
Zapraszamy w stylizacjach w kolorze żółtym!

 

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

 

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

 

Opis filmu

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania.
Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać…

 

Dziewczyny, widzimy się w środę 26 i 27 kwietnia!

Ceny biletów:

  • 24 zł/os;
  • 21 zł – przy zakupie min. 15 biletów

Bilety w sprzedaży na www.helios.pl

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB