Saturday, 24/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Debiutancka płyta Sławomira dostępna przedpremierowo w TIDALU!

Debiutancka płyta Sławomira dostępna przedpremierowo w TIDALU!

Sławomir, twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo, nagrał swój pierwszy album. Premiera płyty zatytułowanej „The Greatest Hit`s of Sławomir” odbędzie się 7 kwietnia 2017 roku, jednak użytkownicy TIDALA mogą już teraz posłuchać całego materiału pod linkiem: https://tidal.com/album/71815211.

 

TIDAL przygotował dla swoich użytkowników kolejną niespodziankę. Wszystkie osoby korzystające z platformy, mogą zapoznać się z pierwszym albumem Sławomira przed jego oficjalną premierą. Płyta „The Greatest Hit`s of Sławomir”, która ukaże się 7 kwietnia 2017 roku, powstała dzięki muzycznemu rekordowi Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie „Wspieram to”, gdzie tysiące ludzi wspomogło artystę wpłatami na nagranie albumu. Na płycie „The Greatest Hit`s of Sławomir” znalazło się 11 utworów, w tym przeboje „Megiera”, „Ni mom hektara” czy „Aneta”, które na kanale YouTube mają miliony wyświetleń. Cały materiał można znaleźć już teraz w serwisie TIDAL pod adresem: https://tidal.com/album/71815211.

 

Sławomir Zapała to polski aktor, showman i wokalista. W 2015 roku rozpoczął karierę muzyczną pod pseudonimem „SŁAWOMIR” i stworzył nowy gatunek muzyczny – Rock Polo, czyli połączenie muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. W teledyskach do jego utworów pojawili się m.in.: Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik czy Małgorzata Socha. Płyta „The Greatest Hit`s of Sławomir” to jego debiut fonograficzny i dostępna jest już teraz w serwisie TIDAL pod linkiem: https://tidal.com/album/71815211.

 

###
O TIDALU        

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 46 milionów piosenek oraz ponad 160 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.

 

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB