Wednesday, 17/1/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

VI przegląd zespołów muzycznych

VI przegląd zespołów muzycznych

Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza do udziału w VI Przeglądzie Zespołów Muzycznych „Zagrać każdy może”, którego finał odbędzie się 22 kwietnia w siedzibie organizatora przy ul. Pilczyckiej 47. Przegląd adresowany jest do zespołów amatorskich w wieku 15-26 lat, które na swoim koncie nie mają kontaktu muzycznego z firmą fonograficzną. Celem przeglądu jest rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej młodzieży,  popularyzacja działań muzycznych oraz promowanie młodych, utalentowanych zespołów.

 

Zwycięzcę  w dniu 22 kwietnia wyłoni jury w skład którego wchodzą:

Lari Lu (Anna JózefinaLubieniecka) – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Była wokalistka zespołu Varius Manx. Finalistka programu „Szansa na sukces” z zespołem WILKI, która piosenką  „Eli lama Sabachtani” wygrała program jak i konkurs Debiutów KRAJOWEGO FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ W OPOLU. Od 2014 r. występuje pod pseudonimem Lari Lu. Jesienią 2017 r. ukaże się jej drugi solowy album.

 

Radosław Kot – wszechstronny wokalista, aktor, instrumentalista, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny, trener emisji głosu i sztuki wystąpień publicznych. Jest absolwentem Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Jako wokalista i aktor współpracował z Teatrem Muzycznym Capitol, Teatrem Muzycznym w Gliwicach, a także z Teatrem Współczesnym i Teatrem Małym we Wrocławiu. Od wielu lat, z powodzeniem prowadzi działalność jako trener emisji głosu (Laboratorium Śpiewu i Mowy, Wrocławska Szkoła Mówców).

 

– Justyna Różewicz-Suszczyńska – absolwentka Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na wydziale wokalnym. Brała udział w projekcie Anny Serafińskiej „Letnie gorące ulice” wystawionym na deskach warszawskiego Teatru Syrena. Uczestniczy w koncertach i oratoriach m.in. Oratorium „Carmina Caritatis” autorstwa Romana Kołakowskiego i Stefana Gąsieńca, a także Oratorium „Pater” autorstwa Michała Musiała, Mikołaja Kotyczki i Ireneusza Gajdosza. Prowadzi warsztaty wokalne m.in. podczas 3 Festiwalu Artystycznych Poszukiwań „Przystań” w Górznie. Ponadto jest zaangażowana w projekty muzyczne: Justyna Różewicz Quintet, Skyline trio i Just duet.

 

Podczas finału na scenie wystąpi ok.  10 -15 zespołów.

 

Zgłoszenia do: 14.04.2017

Kwalifikacje: 17.04.2017

Przegląd: 22.04.2017

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB