Saturday, 24/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

T.Love i July Talk na jedynym takim koncercie w Polsce!

T.Love i July Talk na jedynym takim koncercie w Polsce!

Już 16 marca (czwartek) w warszawskim klubie Stodoła zagra legenda polskiego rocka zespół T.Love oraz  July Talk – jedna z najbardziej obiecujących rockowych grup zza Oceanu. Jedyny taki koncert odbędzie się z okazji rozdania nagród w plebiscycie „Płyta Rocku Antyradia 2016”.

 

„Płyta Rocku Antyradia” to jedna z nielicznych w Polsce nagród przyznawanych przez słuchaczy. Fani rocka w internetowym głosowaniu wybrali już największe gwiazdy 2016 roku. Nagrody w ośmiu kategoriach zostaną wręczone podczas gali „Płyta Rocku Antyradia 2016” w czwartek, 16 marca br. w warszawskiej Stodole.

 

Wśród nominowanych znaleźli się między innymi: Korn i Jonathan Davis, Hey i Kasia Nosowska, Kult i Kazik Staszewski, T.Love i Muniek Staszczyk, Coma, Hunter, Luxtorpeda, Iggy Pop oraz Green Day i Red Hot Chilli Peppers. Lista nominowanych odzwierciedla przekrój najlepszej rockowej muzyki, od klasyki po nowe i alternatywne brzmienia. Znalazło się na niej miejsce zarówno dla młodych,  jak i doświadczonych twórców, z zespołem Metallica na czele. Weterani rocka wydali w listopadzie świetnie przyjęty album „Hardwired…To Self-Destruct”, a na gali 16 marca wraz z Antyradiem szykują niespodziankę dla swoich fanów.

 

Podczas gali na scenie zobaczymy zarówno prawdziwe sławy, jak i wschodzące gwiazdy. Tego dnia w Stodole zagrają:  T.Love – legenda polskiego rocka oraz  July Talk – jeden z najbardziej obiecujących zespołów zza Oceanu. Kanadyjczycy ciekawie łączą nowoczesne, rockowe granie z klasyką, a charyzmatyczne głosy dwójki wokalistów na długo zapadają w pamięć. Ich brawurowa interpretacja hitu „Bad Moon Rising” podbiła serca fanów i została wykorzystana w wielu filmach i serialach, m.in. „The Walking Dead”. 16 marca wystąpi również zespół Strażacy – laureat konkursu Antyradia dla młodych talentów.

 

Zaproszenie na najbardziej rockowe wydarzenie w Polsce będzie można wygrać w konkursach na antenie radia, na stronie antyradio.pl oraz na FB Antyradia. Ci, którym nie uda się zdobyć wejściówki, będą mogli słuchać radiowej transmisji z wręczenia statuetek, 16 marca 2017.

 

Informacje o Antyradiu:

Antyradio to największa i najdłużej istniejąca rockowa sieć radiowa w Polsce. Rozgłośnia powstała w 2005 roku w wyniku połączenia Radia 94 (Warszawa) z Radiem Flash (Katowice). Nazwa Antyradio to kwintesencja rock and rollowego stylu życia. Słynie z oryginalnego,  bezkompromisowego spojrzenia na rzeczywistość. Antyradio to stacja dla – wszystkich nie poddających się masowej popkulturze, chodzących własnymi ścieżkami i lubiących odważnie patrzeć prawdzie w oczy. Rozgłośnia wprowadziła na rynek wiele z kontrowersyjnych audycji i silnych osobowości. Od sierpnia 2007 roku wchodzi w skład\ Grupy Eurozet. Obecnie można ją usłyszeć w Bielsku-Białej, Gdańsku, Gdyni, Jemiołowie, Koszalinie, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Sosnowcu, Szczecinie, Wrocławiu, Zielonej Górze, na Śląsku i w Warszawie. Od października 2014 roku we współpracy z redakcją Antyradia powstaje rockowy serwis tematyczny www.antyradio.pl.

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB