Saturday, 24/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Spotkanie z Jesse Cook’iem, bezpłatne warsztaty gitarowe w ramach Guitar Masters Open

Spotkanie z Jesse Cook’iem, bezpłatne warsztaty gitarowe w ramach Guitar Masters Open

W dniach 18-19 marca rusza Guitar Masters Open. Dwudniową imprezę zainicjuje spotkanie z prawdziwą gwiazdą – Jesse Cook’iem, który przylatuje do Wrocławia na jedyne w Polsce koncerty promujące jego ostatnią płytę „One World”. To otwarte dla wszystkich fanów gitarzysty spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 17.00 w klubie Proza.

 

Podczas spotkania będzie można kupić płytę artysty. Będzie to także jedyna okazja aby uzyskać autograf muzyka. Tuż po jego zakończeniu o godz. 19, również w Prozie, odbędzie siękoncert gitarowego duetu Krzysztof Pełech&Robert Horna, który zaprezentuje utrzymany w klimacie samby, bossa-nowy, tanga i smooth jazzu materiał z płyty „Sambalanço”.

 

Drugiego dnia Guitar Masters Open jego organizatorzy – Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe, zaproszą wszystkich zainteresowanych do swojej siedziby na ul. Kołłątaja 31/1-2, gdzie będzie można dowiedzieć się czegoś więcej o organizowanych przez Towarzystwo wydarzeniach a także wziąć udział w bezpłatnych warsztatach gitarowych prowadzonych przez Krzysztofa Pełecha i Piotra „Restka” Resteckiego (uczestnictwo w zajęciach na podstawie wcześniejszych mailowych zapisów pod adresem ns@guitarmasters.pl).

 

 

Finałem gitarowego weekendu Guitar Masters Open będą koncerty Jesse Cooka, który wystąpi przed wrocławską publicznością na scenie Teatru Muzycznego CAPITOL aż dwukrotnie – o godz. 17.00 oraz 20.00. Serdecznie zapraszamy!

Bilety na koncerty Jesse Cooka oraz duetu Krzysztof Pełech&Robert Horna dostępne tutaj [KLIK]
Znajdź wydarzenie na Facebooku [KLIK]

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB