Tuesday, 20/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

PO KONFERENCJI LADIES DAY – RELACJA

PO KONFERENCJI LADIES DAY – RELACJA

Koncert Anny Wyszkoni, występ Katarzyny Mirowskiej oraz Girls on Fire. Do tego panele merytoryczne, rozmowy z kobietami sukcesu, morze wiedzy i inspiracji, a równolegle – Targi Niezwykle Kobiece. To wszystko działo się 18 marca we Wrocławiu podczas konferencji Ladies Day, która została zorganizowana przez kobiecą organizację Czerwona Szpilka. W jednym miejscu zgromadziło się niemal 500 kobiet, aby wspólnie czerpać wiedzę, motywację i nawiązywać wartościowe kontakty.

 

Ladies Day jest zwieńczeniem wszystkich naszych działań. Pragniemy stwarzać kobietom przestrzeń do nawiązywania relacji zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Po to, aby wspierały się wzajemnie, dodawały siły i dzieliły się wiedzą – ponieważ każda kobieta jest wyjątkowa i ma coś do przekazania. Dlatego również do paneli merytorycznych zaprosiłam osoby, które dzięki swojej pracy osiągnęły duży sukces, ponieważ uważam, że warto uczyć się od najlepszych i słuchać rad ludzi, którzy osiągnęli to, o czym sami marzymy. – skomentowała Magdalena Szewczuk, założycielka Czerwonej Szpilki.

 

Konferencja była połączeniem merytorycznych wykładów, rozmów z inspirującymi kobietami oraz wystąpień z osobami, które z sukcesem realizują marzenia. Podczas konferencji zostały poruszone zagadnienia m.in. z obszaru zdrowego odżywiania, sprzedaży i osiągania celów. Było nie tylko merytorycznie, ale i energetycznie – a to za sprawą artystycznych występów. Konferencję w jazzowym stylu rozpoczęła Katarzyna Mirowska, która znana jest z wrocławskiego teatru Capitol. Wystąpiły również dziewczyny z zespołu Girls on Fire, które dały się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie X Factor, w którym doszły do finału. W marcu odbyła się również premiera ich debiutanckiej płyty „Siła kobiet”, o której rozmawiały na scenie razem z dziennikarką Anną Matusiak. Oprócz muzycznych uniesień, uczestnicy Ladies Day oglądali również występ tancerek ze szkoły tańca Grotesque, które oczarowały wszystkich zmysłową burleską. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia odbył się koncert Anny Wyszkoni. Artystka zaprezentowała swoje największe hity w odświeżonej wersji oraz kilka utworów z najnowszej płyty, które zostały zaprezentowane przedpremierowo. Usłyszeliśmy takie utwory, jak: Z ciszą pośród czterech ścian, Oczy szeroko zamknięte, Czy ten pan i pani, Oszukać los oraz oczywiście Agnieszka już dawno… Był to bardzo emocjonalny występ, artystka szybko zjednała sobie publiczność – zeszła nawet ze sceny do swoich fanów, by wspólnie śpiewać i tańczyć. Po koncercie oczywiście był czas na wspólne zdjęcia i autograf gwiazdy.

 

 

Imprezą równoległą były Targi Niezwykle Kobiece, które dawały możliwość zaprezentowania produktów i usług skierowanych do kobiet. Przy stoiskach wystawców odbywały się wiosenne metamorfozy pod okiem stylistki, brafitterki oraz polskich projektantów. Panie brały również udział w indywidualnych lekcjach makijażu. W międzyczasie odbywały się wykłady oraz warsztaty. 18 marca zatem każdy mógł znaleźć dla siebie to, co najlepsze – spektrum poruszanych tematów było naprawdę szerokie. Była to pierwsza edycja konferencji, ale Czerwona Szpilka już planuje kolejne. We wrześniu br. odbędzie się druga edycja Targów Niezwykle Kobiecych, natomiast w marcu 2018 roku ponownie Ladies Day. Do tego czasu odbędzie się jeszcze kilka mniejszych wydarzeń, dlatego warto na bieżąco śledzić stronę organizatorek: www.czerwonaszpilka.pl

 

 

 

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB