Saturday, 24/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

FARBEN LEHRE AKUSTYCZNIE w New York!

FARBEN LEHRE AKUSTYCZNIE w New York!

Zapraszamy w najbliższy piątek (3 marca) do łódzkiego klubu New York na koncert zespołu FARBEN LEHRE AKUSTYCZNIE. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

 

FARBEN LEHRE po trzydziestu latach na scenie, w 2017 roku po raz pierwszy w swojej historii zagra serię koncertów „unplugged” w kilkunastu/kilkudziesięciu wybranych klubach. Pomysł jest naturalną konsekwencją ukazania się jesienią 2016 roku albumu akustycznego, który okazał się najbardziej istotnym akcentem jubileuszowego, trzypłytowego wydawnictwa „Trzy dekady”. W setliście 60-70 minutowych koncertów znajdzie się około 20 piosenek w wersjach „unplugged”. Na scenie pojawi się siedem osób, a w niektórych miastach również zawitają na niej dodatkowi muzycy, zaproszeni w charakterze gości. Zespół skrupulatnie i z dużą atencją przygotowuje się do tych występów, zapewniając jednocześnie, że będą to wyjątkowe koncerty w jego trzydziestoletniej biografii. Zgodnie z zapowiedzią, płoccy muzycy w tak niecodziennej dla siebie odsłonie zagrają swoją pierwszą i zarazem ostatnią trasę, zatem będzie to jedyna okazja, aby zobaczyć „na żywo” FARBEN LEHRE w akustycznym wydaniu. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w Waszym mieście…

 

FARBEN LEHRE akustycznie (skład):

Wojciech Wojda – wokal, teksty

Konrad Wojda – gitara, chórki

Mariusz Kumala – gitara

Filip Grodzicki – gitara basowa

Adam Mikołajewski – perkusja

Norbert Krzewski – perkusjonalia, fujarki

Agata Wojda – chórki

 

Bilety w cenie: 30 zł przedsprzedaż/35 zł w dniu koncertu /50 zł VIP (miejsca siedzące blisko sceny + drink niespodzianka od Szefa Baru)

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB