Saturday, 24/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Ewa Szlachcic wydała EP-kę zatytułowaną „Etap”

Ewa Szlachcic wydała EP-kę zatytułowaną „Etap”

W tym tygodniu, a dokładnie w czwartek 22 marca, ukazała się cyfrowa EP-ka Ewy Szlachcic zatytułowana „Etap”. Ewa Szlachcic to utalentowana wokalistka, kompozytorka i pełna scenicznej energii białostoczanka. Jest uczestniczką 1. edycji The Voice of Poland, laureatką Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia” i zdobywczynią Grand Prix prestiżowego festiwalu „Pejzaż Bez Ciebie”.

 

Materiały prasowe: artCONNECTION music, projekt graficzny: Agnieszka Bukowska

 

Na składance znalazły się dwa wcześniej niedostępne w cyfrowej sprzedaży single „Karuzela” i „Plan” oraz wydany w ubiegłym roku singiel „Wracam”. Utwory te spotkały się z bardzo gorącym przycięciem słuchaczy, fanów jak i wielu rozgłośni radiowych.

„Etap to podsumowanie i zamknięcie pewnego rozdziału. Pracuje obecnie nad nowym albumem, który będzie zdecydowanie nowym horyzontem muzycznym w mojej twórczości, stąd pomysł na małe podsumowanie tego co było.” – mówi Ewa Szlachcic.

W czerwcu 2016 r. Ewa Szlachcic podpisała kontrakt fonograficzny z wytwórnią artCONNECTION music. Obecnie artystka w przerwie pomiędzy pracą nad nowym albumem studyjnym, a swoimi koncertami przygotowuje się do udziału w letniej trasie koncertowej Romualda Lipko – lidera legendarnej Budki Suflera – pt. „Romuald Lipko – Złote Przeboje”, na której wystąpi, obok takich artystów jak Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak, wykonując największe polskie przeboje autorstwa Romualda Lipko z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej.

 

Linki do wydania cyfrowego: http://soundline.biz/EwaSzlachcicEtap

 

Teledyski:
Ewa Szlachcic „Karuzela” https://youtu.be/lvV_F1mHiJQ
Ewa Szlachcic feat. Tomek Pfeiffer – „Plan” https://youtu.be/V-oKQJ0hwhg
Ewa Szlachcic „Wracam” https://youtu.be/myH47JOZhnk

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB