Saturday, 24/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Czesław Śpiewa&Arte dei Suonatori w Kaliszu!

Czesław Śpiewa&Arte dei Suonatori w Kaliszu!

Koncert Czesław Śpiewa&Arte dei Suonatori to orkiestrowy rozmach połączony z awangardową fantazją na temat współczesnej muzyki popularnej, który przełamuje standardy myślenia o muzyce dawnej. Kaliski koncert jest częścią trasy koncertowej promującej najnowszą płytę. Zapraszamy w sobotę, 1 kwietnia, o godz. 19.00. Bilety – 70 zł

 

Ruszyła trasa koncertowa polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Tym razem barwny ensemble multiinstrumentalistów Czesława Mozila gra z polską orkiestrą barkową o międzynarodowej renomie. Arte dei Suonatori, prawdziwi mistrzowie muzyki dawnej, mają na swoim koncie kilkanaście płyt i kilka prestiżowych nagród muzycznych.

 

Koncert Czesław Śpiewa&Arte dei Suonatori to orkiestrowy rozmach połączony z awangardową fantazją na temat współczesnej muzyki popularnej. Obowiązkowa pozycja nie tylko dla miłośników scenicznego luzu w wydaniu niepokornych Duńczyków, ale także nie lada gratka dla prawdziwych melomanów.  Na koncercie pojawią się piosenki z płyty „Księga Emigrantów , cz.2”, która będzie miała premierę w marcu 2017. Słodko-gorzkie teksty Michała Zabłockiego swobodnie łączą żartobliwą narrację z dużą dawką autoironii. Tytuły i treść piosenek nawiązują do znanych i lubianych przez wszystkich Polaków wierszy oraz popularnych rymowanek z lat dziecięcych: „Mam trzy latka”,„Lokomotywa”,„Kaczka”. Nie zabraknie również znanych przebojów zespołu Czesław Śpiewa, jak i utworów z muzyki klasycznej.

 

Szorstki dźwięk instrumentów historycznych  i nostalgiczne brzmienie akordeonu Czesława Mozila – to po prostu trzeba usłyszeć!

 

 

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB