Thursday, 18/1/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Po długim milczeniu Coma powraca!

Po długim milczeniu Coma powraca!

 

Na koncercie usłyszymy świeże nagrania, na które czekaliśmy prawie 5 lat. Zespół znany jest z łączenia różnych form sztuki na scenie, spodziewać się więc możemy poruszającego widowiska. Coma osiągneła już pełnoletność, muzycy wiedzą zatem doskonale jak zaskoczyć publiczność nietuzinkowymi set listami oraz wirtuozerią ich wykonania.

 

 

„2005 YU55” to tytuł najnowszego albumu łódzkiej grupy COMA. Jaka jest nowa Coma…? Sam zespół określa materiał jako eksperymentalny koncept album, balansujący na granicy muzycznego audiobooka i klasycznego rockowego albumu. Jak zaznaczają twórcy płyty, tym razem ich uwaga skupiła się na warstwie tekstowej, która stanowi tutaj nadrzędną rolę. Szesnastoczęściowa historia jest opisem kryzysowych momentów życia Adama Polaka, głównego bohatera opowieści. Momentem zwrotnym w jego życiu jest czas nieoczywistego spotkania z planetoidą o nazwie „2005 YU55”. Wpływ jaki wywiera owo spotkanie jest bodźcem dla pogłębienia świadomości o własnym życiu i ukrytych mechanizmach, którym ono podlega.

Wyczekiwany przez fanów kolejny album formacji pojawił się na 7 października 2016.

 

Bilety w cenie 60 zł przedsprzedaż, 70 zł w dniu koncertu do nabycia w Tawernie obok klubu Pokład oraz na stronach www.ticketpro.pl i www.eventim.pl

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB