Wednesday, 17/1/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

MODERN TALKING – nowy album Ready For The Mix (premiera 03.02.17)

MODERN TALKING – nowy album Ready For The Mix (premiera 03.02.17)

Modern Talking to wciąż jeden z najbardziej popularnych w naszym kraju zespołów, który obchodził niedawno trzydziestolecie swojej działalności.  Zespół powstał w 1984 roku z inicjatywy producenta Dietera Bohlena i wokalisty Thomasa Andersa podbijając swoim pierwszym hitem You’re My Heart, You’re My Soul początkowo niemieckie a następnie europejskie oraz światowe listy przebojów. Drugi singiel You Can Win If You Want pochodzący z albumu The First Album potwierdził dominację duetu na światowej scenie muzyki dance.

 

Dwupłytowy album READY FOR THE MIX to wydawnictwo wyjątkowe. Na dwóch krążkach zebrane zostały unikalne, mało dostępne wersje i remixy hitów zespołu z lat 1984 – 2003. Materiał muzyczny zawarty na tych płytach to prawdziwe rarytasy dla fanów zespołu. Znalazły się tu mało znane i niepublikowane na regularnych albumach wersje największych przebojów grupy.

 

Na pierwszym krążku znalazło się 12 tanecznych piosenek nagranych w pierwszym okresie działalności Modern Talking. Usłyszymy tu m.in. maxi singlowe wersje You Can Win If You Want czy opublikowanego na winylowym singlu jedynie w Wielkiej Brytanii hitu With A Little Love, specjalną wersję przeboju Cheri, Cheri Lady (Special Dance Version), singlową wersję piosenki (Just We Two) Mona Lisa, które na winylowym singlu ukazało się wyłącznie w naszym kraju oraz wiele innych unikalnych nagrań zespołu.

 

 

Drugi krążek wypełniony został hitami, które powstały po reaktywacji zespołu w 1998 roku. Znajdziemy tu m.in. utwór China In Her Eyes, który w wersji vocal ukazał się wyłącznie na limitowanym maxi singlu kompaktowym, maxi singlową dłuższą wersję hitu Don’t Take Away My Heart, alternatywną wersję przeboju Ready For The Victory oraz masę innych tanecznych rarytasów. Znalazł się tu również wyjątkowy Space Mix ’98 (Long Version) obejmujący zmiksowane przeboje Modern Talking wykonane wspólnie z Erikiem Singletonem.

 

Ponadczasowe przeboje Modern Talking – grupy, która od trzech dekad święci triumfy na światowej scenie muzyki dance wciąż znajdują się na topie rozgłośni radiowych na całym świecie. Muzyka duetu, który sprzedał ponad 120 milionów płyt rozbrzmiewa na wszelkiego rodzaju imprezach i inspiruje kolejne pokolenia artystów i fanów tej legendarnej formacji.

 

Warto wspomnieć, że Polska jest pierwszym krajem, w którym ukaże się ten album. Wydawnictwo to dostępne na dwupłytowym albumie CD oraz jednopłytowym winylu w dalszej kolejności ukaże się w Czechach i na Węgrzech.

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB