Thursday, 18/1/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Kayax Showcase na Enea Spring Break w Poznaniu!

Kayax Showcase na Enea Spring Break w Poznaniu!

Serdecznie zapraszamy na nasz specjalny Kayax Showcase podczas tegorocznej edycji wydarzenia Enea Spring Break Showcase Festival & Conference w Poznaniu (20-22.04.2017). 

Koncert odbędzie się w drugim dniu festiwalu – w piątek 21 kwietnia, w klubie Scena Na Piętrze, gdzie zagrają młodzi Artyści Kayax: Bownik, Swiernalis, Mery Spolsky, Romantic Fellas!

Bownik i Swiernalis to zespoły, które mają już na swoim koncie występy przed publicznością Enea Spring Break – formacje grały w Poznaniu jako – odpowiednio – Control The Weather oraz Lord And The Liar. Występy te zaowocowały nawiązaniem współpracy z wytwórnią Kayax. Jest to młoda krew wytwórni, a ich debiutanckie albumy zostały z sukcesem wydane jesienią zeszłego roku.

Mery Spolsky i Romantic Fellas planują w tym roku swoje pierwsze wydawnictwa. Kayax Showcase będzie idealną okazją, by zobaczyć tych artystów na żywo i posłuchać ich debiutanckiego materiału.

 

Wśród ogłoszonych już artystów, którzy zagrają w tym roku na Enea Spring Break, są m.in. Fisz Emade Tworzywo, Organek, Domowe Melodie, Łona, Webber & The Pimps, Julia Pietrucha, Mitch & Mitch & Kassin, Anita Lipnicka, Wacław Zimpel, Snowman, Bry oraz Lucy Rose!
Pełna lista dostępna na stronie www.spring-break.pl

Karnety można nabywać na stronach: www.ticketmaster.pl,www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl orazwww.ticketpro.pl, a także w punktach stacjonarnych takich jak sklepy sieci EMPiK, Media Markt czy Saturn oraz w kasie Centrum Kultury Zamek.
Przypominamy, że karnety na wszystkie dotychczasowe edycje festiwalu wyprzedawały się na wiele tygodni przed terminem wydarzenia.

Data: 20-22 kwietnia 2017
Miasto: Poznań
Organizator: Fundacja Fast Forward
Współorganizatorzy: Centrum Kultury Zamek, Estrada Poznańska, Agencja Go Ahead
Sponsor tytularny: Enea
Partner muzyczny: T-Mobile Electronic Beats
Partnerzy: Don’t Panic We’re From Poland, Culture.pl, Red Bull, Fabryka Zespołów, ZPAV, Ticketmaster, Termy Maltańskie

 

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB