Saturday, 24/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Kasia Kowalska na Pokładzie!

Kasia Kowalska na Pokładzie!

Po 8 latach przerwy KASIA KOWALSKA wraca na scenę singlem „AYA”, który zapowiada jej nowy album. Teledysk Kasi Kowalskiej do piosenki „Aya” zajął pierwsze miejsce w polskim plebiscycie do konkursu OGAE Video Contest 2016.

 

 

Wokalistka , kompozytorka, autorka tekstów! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej! Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym : Fryderyki, Super Jedynki, MTV European Music Awards oraz ponad MILION sprzedanych płyt!

 

Każdy jej album pokrył się kilkakrotną platyną! Autorka wielu przebojów: „Prowadź mnie”, „A to co mam”, „Wyznanie”, „Coś optymistycznego”, „Wyrzuć ten gniew”, „Spowiedź”, „Antidotum”, „To co dobre”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”.

 

Obecna na scenie muzycznej już od ponad 20 lat! Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w Jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: Jej codzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje!

 

Bilety w cenie 50 zł przedsprzedaż, 60 zł w dniu koncertu do nabycia w Tawernie obok klubu Pokład oraz na stronach www.ticketpro.pl i www.eventim.pl

 

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB