Thursday, 18/1/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Jeszcze tylko do końca lutego karnety na festiwal Rock na Bagnie za jedyne 45zł !!!

Jeszcze tylko do końca lutego karnety na festiwal Rock na Bagnie za jedyne 45zł !!!

Taniej już na pewno nie będzie! Warto się pośpieszyć z zakupem karnetu na VII edycję festiwalu Rock na Bagnie który odbędzie się w malowniczej miejscowości Goniądz nad Biebrzą w dniach 30.06 -1.07.2017r.

 

Przypomnijmy, że Rock na Bagnie dla wielu zwolenników dawnego FMR w Jarocinie jest od pewnego czasu obowiązkowym celem letnich wypadów. Festiwal  wspiera to co najlepsze w niezależnej, oraz undergroundowej muzyce rockowej, więc i tym razem atrakcji nie zabraknie, gdyż na scenie ulokowanej na plaży miejskiej w Goniądzu ponownie zagra około 30 wykonawców, a wśród nich, polskie gwiazdy których nikomu nie trzeba przedstawiać: LAO CHE, FARBEN LEHRE, ARMIA, SZTYWNY PAL AZJI, SEXBOMBA, zespoły które pamiętamy z najlepszych lat Jarocina: SEDES, THE CORPSE, PO PROSTU, WAŃKA WSTAŃKA AND THE LUDOJADES, zagraniczni goście: BOOZE AND GLORY z Wielkiej Brytanii i DZIECIUKI z Białorusi. A także: DEAD INFECTION, PLEBANIA, PRAWDA, PODWÓRKOWI CHULIGANI, DUSSELDORF, BACHOR, BŁĘKITNY NOSOROŻEC, RUMOR, 72DR, HEADLESS BABIES, TRIPIS, BRACIA i SIOSTRY SS, SPIRIT OF 84, CZTERY KILO OBYWATELA, TESTER GIER, LONDYN 70, LONG WAY TO GO.

To jednak nie wszystko, gdyż do składu dojdą jeszcze dwa zespoły wyłonione w kwietniu z przesłuchań, które raz w miesiącu, odbywają się w warszawskim klubie „Znośna Lekkość Bytu”  w ramach projektu „Grunt to Bunt”, oraz białostockim „Hary Pub”.

 

Oprócz koncertów  organizatorzy jak zwykle przygotowali wiele innych atrakcji: spotkania z autorami książek o tematyce muzycznej – potwierdzone już jest spotkanie autorskie promującą najnowszą książkę Leszka Gnoińskiego „Republika. Nieustanne Tango”, podczas którego gościem specjalnym będzie Zbigniew Krzywański z zespołu REPUBLIKA, kino festiwalowe ( m.in. filmy „JAROCIN. Po co wolność” i „THE TREPP: Dziedzictwo”), wystawy fotografii, zawody sportowe, jarmark… Do tego nieskazitelna okolica Biebrzańskiego Parku Narodowego na terenie którego odbywa się festiwal, oraz położona nieopodal Twierdza Osowiec są dodatkowymi atutami skłaniającymi do odwiedzenia Goniądza na przełomie czerwca i lipca 2017r.

 

Karnety na festiwal w promocyjnej cenie 45zł są do nabycie w sieci sprzedaży TICKETPRO oraz KUP BILECIK.  Natomiast karnety kolekcjonerskie w cenie 70zł tylko poprzez zakupy w internetowym sklepie „Szop na Bagnie”.

 

Więcej informacji:

www.rocknabagnie.com.pl

www.facebook.com/RockNaBagnieofficial

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB