Saturday, 24/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Co warto zobaczyć w kinie podczas ferii zimowych?

Wszystkie dzieciaki są wniebowzięte – 13 lutego rozpoczęły się ferie zimowe! Przez najbliższe dwa tygodnie w Multikinie będzie można zobaczyć najciekawsze premiery, a każdą z nich w najlepszych cenach. Dodatkowo od poniedziałku do niedzieli na produkcje familijne rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne płacąc za swoje tyle, co dziecko.

 

W lutym warto odwiedzić Multikino całą rodziną. Zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi z pewnością znajdą coś dla siebie.

 

W styczniu premierę miały: rozśpiewany „Sing”, i roztańczona „Balerina” oraz „Monster Truck”. Oba filmy można nadal oglądać na wielkim ekranie. Luty rozpoczął się od mocnego uderzenia – do kin zawitał sam Mroczny Rycerz w zwariowanej animowanej komedii „LEGO BATMAN: FILM”. Natomiast od 17 lutego miłośnicy czworonogów będą mogli wybrać się na film familijny „Był sobie pies”.

 

W ramach akcji „Rodzina do kina”, rodzice mogą ze swoimi pociechami uczestniczyć w najważniejszych premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Rodzic przy zakupie biletu dziecięcego dla dziecka, za swój bilet na ten sam film zapłaci tyle samo. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje we wszystkich kinach sieci Multikino i Silver Screen przez cały tydzień,  na filmy familijne 2D i 3D do 12 roku życia. Akcja „Rodzina do kina” nie obowiązuje na wydarzenia specjalne w tym m.in. na Poranki filmowe. Bilety oraz szczegółowy repertuar są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl.

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB