Friday, 15/12/2017 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Michał Rudaś w Kalinowym Sercu w Warszawie!

Michał Rudaś w Kalinowym Sercu w Warszawie!

Kalinowe serce w Warszawie gorąco zaprasza 17 grudnia na recital Michała Rudasia, któty wykona utwory z płyt „Shuruvath” i „Changing” oraz z ostatniej EP-ki „Wieloryby i syreny”. Nie zabraknie też świątecznych akcentów, w postaci kolęd.

 

Michał Rudaś

Absolwent Wydziału Wokalnego Sekcji Piosenki Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia przy ul.Bednarskiej w Warszawie (2004r.) oraz absolwent Wydziału Pedagogicznego UW (2008r.).Wokalista o wszechstronnym doświadczeniu muzycznym, zarówno studyjnym jak i scenicznym.

Przez kilka lat współpracował z programem TV „Jaka to melodia” (2004-2009), a do dnia dzisiejszego śpiewa w Orkiestrze Tomka Szymusia w programie „Taniec z gwiazdami” (2005-2016). Jesienią tego roku występował również w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie wcielał się w polskie i międzynarodowe gwiazdy piosenki.

Brał również udział w przedstawieniach muzycznych : Kwiaty we włosach i Notre Dame l’historie oraz w spektaklu „Musicalove” w Teatrze Rampa. Aktualnie współpracuje z Teatrem Pieśni Kozła we Wrocławiu, śpiewając w jego najnowszym spektaklu „Wyspa”

Michał jest od kilkunastu lat wokalistą dubbingu do wielu filmów animowanych,m.in: “Tarzan 2”, “Mój brat Niedźwiedź 2”, “Księżniczka na ziarnku grochu”.

Współpracował dotychczas z wieloma uznanymi artystami : Adam Sztaba, Tomek Szymuś, Natalia Kukulska, Krzysztof Herdzin, Sebastian Karpiel Bułecka, Piotr Cugowski, Beata Bednarz, Grzegorz Piotrowski i innymi.

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB