Tuesday, 20/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Kasia Kowalska śpiewa dla fanów Fortuny

Kasia Kowalska śpiewa dla fanów Fortuny

Fortuna – znana marka soków, nektarów i napojów – obecna na rynku od 1991 r., jesienią 2016 r. odnowiła współpracę z Kasią Kowalską. Gwiazda wystąpiła w reklamie soków 100% Fortuna i nagrała nową aranżację piosenki Grzegorza Ciechowskiego, którą po raz pierwszy zaśpiewała dla Fortuny w 1994 r. Wielbiciele soków Fortuna mieli okazję spotkać gwiazdę osobiście podczas ekskluzywnego koncertu w Warszawie w dniu 10 grudnia 2016 r.

 

Koncert miał charakter kameralnej imprezy, na którą zaproszenie można było zdobyć tylko biorąc udział w konkursie Fortuny. Pomimo kilkuletniej przerwy w autorskich nagraniach, Kasia Kowalska utrzymała niezachwianie status jednej z najlepszych polskich wokalistek, co bezapelacyjnie potwierdziła podczas tego wieczoru, rozgrzewając gości Fortuny swoimi największymi hitami. Zaśpiewała też swój najnowszy utwór Aya, wydany jako singiel. Na specjalne życzenie Fortuny, Kasia Kowalska zaśpiewała utwór Hallelujah Leonarda Cohena.

 

Polmlek zachwyca deserami

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Grupa Polmlek, która jest od 2015 r. właścicielem marki Fortuna, dostarczyła gościom nieoczekiwanych kulinarnych emocji. Po koncercie odbył się Fortuna Dessert Show. Stół z deserami stworzył na oczach przybyłych gości Mariusz Gachewicz, utytułowany szef kuchni, na co dzień dbający o smaczną kuchnię w Hotelu Zamek Gniew. Na bazie soków Fortuna raz produktów nabiałowych Polmlek przyrządzono desery, z których powstało kulinarne dzieło sztuki. Fortuna Dessert Show, zachwyciło nie tylko swoim spektakularnym wyglądem, ale także smakiem.

 

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB