Tuesday, 20/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Talent. Kultura. Pasja.

Talent. Kultura. Pasja.

12 listopada już po raz czwarty spotkaliśmy się w podwarszawskim Baranowie, aby oddać się muzycznej uczcie dla duszy podczas kolejnej edycji Fetting Festwialu.

 

W tym roku uczestnicy zmierzyli się z repertuarem Jeremiego Przybory, jednego z założycieli Kabaretu Starszych Panów. Do walki o główną nagrodę, serca jury oraz widowni, stanęło dziewięciu solistów i jeden duet: Małgorzata Nakoneczna z utworem „Już czas na sen” (przy akompaniamencie Adama Bieranowskiego), Magdalena Dąbkowska z wykonaniem „Po kompocie”, Łukasz Lipski z „Na całej połaci śnieg”, Patrycja Mizerska z „Panienką z temperamentem”, Daria Kaczmarek wykonująca „Najcichsze teksty” (przy akompaniamencie Paweł Radyno), Aleksandra Łodzińska prezentująca utwór „Dla Ciebie sobą”, Beata Kawczyńska z „Zemstą”, Tadeusz Seibert wykonujący „Addio pomidory”, a także duet Izabela Szafrańska i Paweł Sokołowski z utworem „Pejzaż bez Ciebie”.

Po części konkursowej wystąpiła laureatka poprzedniej edycji – Weronika Korthals. Następnie na scenie gościła gwiazda wieczoru – ponadczasowa Halina Frąckowiak.

 

Po burzliwych naradach jury w składzie Marek Kaliszuk (przewodniczący), Maria Szabłowska, Halina Frąckowiak, Artur Szczęsny oraz Dariusz Dąbrowski, wyłoniło zwycięzców:

I miejsce zajęli duet Izabela Szafrańska i Paweł Sokołowski

II miejsce trafiło do Małgorzaty Nakoniecznej

III miejsce zdobyła Daria Kaczór.

Dodatkowo w wyniku głosowania, przyznano także Nagrodę Publiczności, która trafiła do  Izabeli Szafrańskiej i Pawła Sokołowskiego.

 

Niespodzianką dla widzów było losowanie spośród nich trzech osób, które wygrały bilety na wybraną sztukę do teatru Ateneum.

Tradycyjnie już, całą uroczystość poprowadziła Maria Szabłowska.

 

 

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB