Friday, 23/2/2018 UTC+1
Biznes Music
Biznes Music

Publikujemy listę zwycięzców konkursu „Wiara czyni cuda”

Publikujemy listę zwycięzców konkursu „Wiara czyni cuda”

Uwaga! W dniu dzisiejszym kończymy I edycję konkursu „Wiara czyni cuda”, który polegał na wyborze najpopularniejszego zespołu wśród fanów i czytelników portalu biznes-music.pl Dzięki Waszym głosom wytypowaliśmy trójkę finalistów, którzy wygrali u nas pakiety promocyjne. Jednak ze względu na zamieszanie związane z systemem głosowania – postanowiliśmy nagrodzić całą finałową piątkę. Laureaci 4 i 5 miejsca mogą liczyć na promocyjny artykuł lub recenzja nadesłanej piosenki (można ją wymienić).

 

Poniżej prezentujemy trójkę finalistów, którzy zdobyli odpowiednio I, II i III miejsce. Oto ONI:

I miejsce – pakiet promocyjny premium – wywiad, artykuły, recenzja nadesłanej piosenki, promocja na Facebooku  – Amadeusz Wojciechowski! (321 głosów)

II miejsce – pakiet promocyjny midi – wywiad + artykuł, recenzja nadesłanej piosenki, promocja na Facebooku – NoceEbo+ (283 głosów)

III miejsce – pakiet promocyjny mini – artykuł, recenzja nadesłanej piosenki + promocja na Facebooku – ARMA (98 głosów)

 

Zwycięzców prosimy o chwilę cierpliwości, spróbujemy jak najszybciej ogarnąć recenzje i pytania do wywiadów 🙂 Artykuły opublikujemy szybciej. Gabę Janusz i Grzecznych Chłopców prosimy o zdeklarowanie, jaki sposób promocji chcieliby zrealizować za pośrednictwem naszej strony. W sprawie artykułów piszcie na adres: agataflank@gmail.com jeśli chodzi o recenzję, piszcie do Marioli – morcinkovamariola@gmail.com 

 

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za udział w naszym mini konkursie a zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy wygranej 🙂 Będziemy w kontakcie 🙂

Zdjęcie profilowe Agata-BM
O autorze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera! Dzięki temu już nie przeoczysz nowości.

Polub nas na FB